شقق للبيع في هايد بارك سنترال, صفحة 7

169 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Hyde Park القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 10 سنين شقه ((3 غرف)) بفيو مميز ع السنترال

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 25% من هايد بارك سنترال في قلب التجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 450k قسط10سنوات شقة هايد بارك بحري فيو سنترال

    Catchers investment logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط10سنوات من هايد بارك تجمع سادس فيو سنترال بحري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 25% من هايد بارك شقة بفيو علي (سنترال) بالتجمع

    Catchers investment logo image

2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتقسيط للبيع كمبوند هايد بارك التجمع.

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتقسيط للبيع كمبوند هايد بارك.

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في هايد بارك التجمع الساس بخصم 24%

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم5%في هايد بارك سنترال التجمع السادس

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 10 سنين شقه ((3 غرف)) بفيو مميز ع السنترال

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10س (شقة بجاردن )بسعر اللونـش فيو سنترال بارك

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٤٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في هايد بارك بالتقسيط ع 10 سنين

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف مقدم 600k من هايد بارك فيو علي سنترال

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع في هايد بارك التجمع السادس

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10سنين ( غرفتين ) بمقدم 5% وفيو سنترال بارك

    Catchers investment logo image

2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ١٠٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10س ( 2 غرفة ) بسعـر اللونـش وفيو سنترال بارك

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10س ( 3 غرف ) بسعـر اللونـش وفيو سنترال بارك

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة على الجاردن في هايد بارك

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع