شقق فندقية للبيع في مصر الجديدة, صفحة 3

63 عقارات أخرى
  • 7

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة فندقية بمشروع Marriott Residences

    Vida Solutions logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في ماريوت ريزيدنس

    Bond & Key logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية متشطبه بأعلي عائد في هليوبوليس قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر عائد دولاري استلم شقة VIP متشطبة في ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات في ماريوت ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ١١٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استلم في فندق ماريوت شقة فندقية متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمات فندقية للبيع بداخل Marriott بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في ماريوت ريزيدنس -سعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بسعر مميز في ماريوت ريزيدنس هليوبليس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمساحة مميزة في ماريوت ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٢٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في Marriott واستمتع بعائد استثماري

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بافضل سعر متشطب بالكامل في ماريوت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات ف ماريوت ريزدنس جاهزة

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع