دوبلكس للبيع في روكسي

7 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – دوبلكس سكني بموقع مميز جدًا في ميريلاند،

    RE/MAX 1st Choice logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 250 متر– شارع البادية | مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع خلف المريلاند وبالقرب من شارع الحجاز

    Digital State logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣٨٥م دوبليكس بتسهيلات عمارة حديثه خلف الميريلاند

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٤٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع 400 بشارع الحجاز الرئيسي فيو الحديقة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بموقع مميز بمصر الجديدة للبيع

    Remax Style logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٦١٢ متر مربع

    ١٧٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متميز للبيع فيو وموقع متميز جدا بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    شارع أبو المحاسن, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع