عقارات للبيع في مدينة نصر

3,492 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 متر – خطوات من شارع عباس العقادم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شقة للبيع 175م خلف الحديقة الدولية م7

    Envigo Real Estate logo image

    شارع البرامكه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع مطبخ وتكييفات | أرض الجولف

    Country For Real Estate logo image

    شارع عمارات ميلسا, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبرلوكس بالفرش للبيع فوري ف مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م استلام فورى دقايق من السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع شريف سامي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينة نصر تشطيب سوبر لوكس للبيع بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينة نصر تشطيب سوبر لوكس للبيع بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٥٠ متر سوبر لوكس - المنطقه الثامنه

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس بافضل مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى عباس العقاد الرئيسى م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سوبر لوكس فى حسن الشريف مدينه نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 275م فيو حديقه خطوات من السراج مول م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور نجيب محفوظ, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م سوبر لوكس بجوار الحديقه الدوليه

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نصر خسرو, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع بمكان مميز بمصطفى النحاس بمدينة نصر

    Onyx for real estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء مدينة نصر شارع مهدي عرفة

    Eastmark logo image

    شارع مهدي عرفه, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شامله حصه الجراج ب اقل من سعر السوق لسرع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 109م | 2 غرف | مدينة نصر

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق لسرعه البيع سعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • كايرو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arba Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كومباوند كايرو تاون

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر المنطقه السادسه غير مجروحه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ارقى الاماكن السكنيه في مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور محمود فتحي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م مسجله ولها جراج خاص/ للبيع قرب رابعه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بدر الدين العيني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه كبيره 260 متر خطوات من عباس العقاد

    شارع محمد حسن بدران, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة المساحات الكبيرة شقه 260 متر خطوات من عباس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع محمد حسن بدران, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة نصر,مساكن المهندسين,جو هليوبوليس

    1 - 3 غرفة