دوبلكس للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,978 عقارات أخرى
  • 8

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر 220 متر استلام فورى وموقع مميز للبيع

    East wing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة – VGK بالم هيلز | فرصة للبيع الآن

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه روف في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس جاردن في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي للبيع أقل سعر في السوق باطلاله مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢١ متر مربع

    ٧٧٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة كبيرة تشطيب كامل في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    حى الشربتلى, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 دقايق من كايرو فستيفال سيتي

    Fam Egypt logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في لوكيشن مميز, 5 دقايق من واترواي

    Fam Egypt logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس بجاردن موجود فيو لاندسكيب هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للإيجار أو للبيع في الشويفات – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة في فيلات الياسمين فيووو جاردن كبيرة

    Next Level Properties logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أنيق بحديقة خاصة في فيليج جاردنز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 211 م 3غرف في هايد بارك التجمع الخامس

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر مفروش بإطلالة بانورامية في البنفسج

    New Avenue Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كريك فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي كامل التشطيب استلام فوري في غرب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع السريع 409 - فيلات النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, النرجس 7, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نصف تشطيب بحديقة للبيع في فيلات القرنفل

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع فوري و متشطب علي التسعين الشمالي

    S signature logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك جاردن ريزيدنس 260 متر

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-دوبلكس255م متشطب بتكيفات للبيع

    YaKan Properties logo image

5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة جاهز للسكن سوبر لوكس ف تاج سيتى التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس جاهز للاستلام 264م بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس268م مباشر على الدائرى مقدم3م قسط 10س كاش16م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس268م مباشر على الدائرى مقدم3م قسط 10س كاش16م

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…