دوبلكس للبيع في الياسمين, صفحة 2

46 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - احسن سعر - فيو حديقة - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الياسمين ١ فيلات - القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع ٢٢٠ متر ف حى الياسمين

    ميدان الياسمين, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الياسمين 5 جاهز للتشطيب على ذوقك

    Chances Real Estate logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في الياسمين 6 فيلات التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس/للبيع/الياسمين/متشطب/جاهز للاستلام

    Home Destination logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 400 م بحري صريح في الياسمين

    El-Nemr LTD logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 570م – الياسمين 5 – حديقة خاصة واستلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

6

    3

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحدة : دوبلكس للبيع الياسمين 5 / التجمع ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

6

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الياسمين 8 بإطلالة على جاردن

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالتجمع الياسمين 6 جاهز للسكن فوراً

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع|موقع مميز الياسمين ٨ | لتجمع الخامس

    Remax Style logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نص تشطيب للبيع بالياسمين 7 قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الشيخ حسن مأمون, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن باقل سعر في السوق تشطيب سوبر لوكس

    Strive Reality logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي + اول فيو جاردن في الياسمين بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Duplex sale in Al-yasmin 1 delux finishd,New Cairo

    A to Z logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع بالياسمين 2 فيلات التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع بالياسمين 6 بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالمطبخ في الياسمين 1 في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس الترا سوبر لوكس للبيع في فيلات الياسمين

    Better Estate Investment logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فندقي للبيع في قلب الياسمين 2

    Better Estate Investment logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1