دوبلكس للبيع في النرجس 1

5 عقارات أخرى
  • 30

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبليكس للبيع النرجس فيلات القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي في نرجس فيلات 1 تشطيب كامل بأقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف متشطب جديد كليا للبيع ف النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع بدرخان علي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع بالنرجس 1 فيلات التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

7

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع بحديقة ارضي مرتفع ومنخفض ممتشطب مميز

    Evermark Properties logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع