دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 45

1,174 عقارات أخرى
  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه مفروش فرش فندقي جاهزه للمعاينه اقل سعر

    Remax The Address logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٧٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع بالحي الأول في قلب التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع رقم 1, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 3 غرف | تلال ايست | حديقة

    Good Vibe Homes logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع على التسعين الجنوبي أمام مستشفى الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – الحي الأول، المنطقة الأولى

    sms for RealEstate logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    400م فيلا دوبلكس للبيع بالقرنفل فيلات بحديقة 175م

    Find Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Duplex - استلام فوري - التجمع الخامس - متشطب

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع استلام فوري - التجمع الخامس - ريسيل

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع دوبلكس 300م بسعر مميز في الحي الاول

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|بارك فيلا في اي سيتي اكتوبر فوري دايركت كلاب

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 400 متر للبيع سوبر لوكس

    متصدر

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه استلام فوري أقل سعر ف سوديك فيليت بحري

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في قلب الحي الخامس قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 15, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبللكس للبيع في سوديك إيستاون استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن ريسيل فوري موقع مميز في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ميديل فوري موقعه مميز ريسيل على فيو فيليت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فوري ريسيل فيو مفتوح 298م في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع امام الجامعه الامريكية بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالحي الأول فيلات التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالحي الثاني خطوات من التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس الأحلام داخل كمبوند أموراد

    TiL Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع متشطب بالتكيفات تقسيط علي10سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل دوبلكس ريسيل فوري ايستاون موقع مميز اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن ريسيل موقع مميز اقل سعر في ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا فاخرة للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع