دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 44

1,174 عقارات أخرى
  • 6

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع نص تشطيب فيلات القرنفل بالتجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة استلام فوري عرض لفترةمحدودة مع سوديك

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٤٢٧٬٤٨٨ جنيه

    ارخص دوبلكس جاردن 3 غرف ريسيل بأقساط - تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة للبيع في الشويفات فيلات أقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن - فيو مفتوح-تشطيب فاخر- بمقدم 311 الف

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٠٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف للبيع بمقدم 1.5% + قسط من ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 400م بمدخل خاص وحديقة 120م

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر استلام فوري الحي الثالث بالتجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور رقم 79, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اقل من سعر السوق للبيع في تلال ايست

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس "سوبر لوكس" للبيع بالتكييفات - حي الشويفات

    Better Estate Investment logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بورتو نيو كايرو تشطيب عصري- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دوبلكس ف الشويفات التجمع الخامس

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٩٧٤٬١٦٠ جنيه

    لوفت + جاردن ريسيل استلام 2026 بأقساط شامل الجراج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس فيلا مصغره للبيع بحمام سباحة - الحي الثاني

    Better Estate Investment logo image

    شارع رقم 66, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 261م 3 غرف ريسيل فيو مباشر لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إيست تاون جاردين استلام فوري بموقع مميز.

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في تاج سيتي – مرحلة شالية

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مفروش فاخر للبيع على شارع التسعين الشمالي

    Al Fanar Development and project management logo image

    وان بيس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس/للبيع/ايست تاون/موقع مميز

    Home Destination logo image

4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٦٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 3 غرف | حديقة خاصة | إيستاون

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *Trio gardens* دوبلكس بحديقة و رووف

    Feeds logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في أدرس إيست القاهرة الجديدة ناصية

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع بحديقة خاصة بالتجمع الخامس فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع رقم 1, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز بجاردن للبيع – إطلالة إيست

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٦٩ جنيه/متر مربع