دوبلكس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

30 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    TiL Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا A ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    TiL Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي ڤيلا ارضي ماونتن ڤيو هايد بارك في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع متشطبه في قلب التجمع علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٧١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر واقساط 14سنة امتلك سكاي فيلا استلام 2028

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من AUC بمقدم 1.200.00بفيو مميز قسط حتي 2034

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% دوبلكس بجاردن فيو رائع علي الجولف مباشره

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بفيو عظيم علي الجولف دايركت قسط 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع سعر مميز - هايد بارك –القاهره الجديده

    Waystar Investment logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة خاصة للبيع ف ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى ڤيلا متشطبة بالتكييفات و المطبخ في موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في موقع متميز تشطيب مميز بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00دوبلكس كورنر بحري بقلب التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا في ماونتن فيو في فيو مفتوح استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ارضي كورنر في ماونتن فيو في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مع حديقه 55 متر متشطبه بالكامل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بمقدم 2.500.000 او سعركاش21م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع ريسيل باقل من سعر السوق لقطه

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر للبيع ريسيل باقل من سعر السوق لقطه

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – آي فيلا روف في ماونتن فيو هايد بارك

    Beltone logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلِكس مميز للبيع | ماونتن فيو هايد بارك 315م

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بفيو مميز بقلب التجمع بالقرب من الجامعه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بمقدم 2.500.000 او سعركاش21م

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تريبلكس ماونتن فيو هايد بارك_فيو ليك مباشرا

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا جاردن للاستلام الفوري في ماونتن فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

2