دوبلكس للبيع في الحي الخامس

15 عقارات أخرى
  • 17

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع عمارات التطوير التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر في الحي الخامس

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بالكامل التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر في الحي الخامس

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش ستيل شيك بجاردن خاصة مع خط ارضي أرضي وأول علوي

    Selective logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 480م | حمام سباحة خاص | التجمع الخامس

    Property Network logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز كامل التشطيب للبيع في الحي الخامس

    Akar Town Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس علوى 425م بالتجمع الاول تشطيبات فندقي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 480متر بحمام سباحه فى الحى الخامس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

4

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع حي 3/4 مدخل خاص وحديقة

    M.S.K Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    دوبلكس

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس سوبر لوكس في الحي الخامس بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نص تشطيب للبيع استلام فوري بمساحه 415 متر

    Al Maz Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٥ متر مربع

    ١٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع الحي الخامس فيلات قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في قلب الحي الخامس قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 15, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    152م فيلا دوبلكس للبيع بعمارات التطوير سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    شارع الامل, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع