دوبلكس للبيع في التجمع الاول

49 عقارات أخرى
  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن كورنر للبيع في كريك تاون – فيو رائع

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري في كمبوند كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! Trible View +بحـري كورنر بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬١٠٧٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بسعر وموقع مميزين للبيع في كريك تاون

    why solutions logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق دوبلكس إطلالة مفتوحة على البحيرة

    Edge Real Estates logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن تشطيب كامل ومفروش فى التجمع الأول

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الشيخ جاد الحق, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م للبيع بالتجمع الأول - أمام سوان ليك

    D COMUNITA RE logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٩٥٤٬٢٦٥ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في كريك تاون (Creek Town) |

    Aqarpedia For Resale logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة -إطلالة مباشرة على البحيرة باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس أرضي متشطب بالكامل في التجمع الاول

    New Avenue Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في التجمع الاول خلف ميراج

    شركة البحيري جروب logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف للبيع بالتجمع الأول القاهرة الجديدة

    متصدر

    Property Network logo image

4

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى + حديقة للبيع بجوار ميراج كامل التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل 400م - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي دوبلكس ارضي بجاردن متشطب في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٨٨٣٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كريك تاون استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس للبيع في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 425م للبيع متشطبه تصلح للتقسيم كوحدتين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسعر لقطه

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس في كريك تاون بجانب سعادة نيو كيرو

    Property  Hills. logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجارن للبيع بخصم كبير فوري في كريك تاون

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! دوبلكس 195م + حديقة بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع- استلام فوري

    Creative Real Estate logo image

    شارع قنصوه الغوري, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر - دوبلكس بجاردن استيلام فوري - بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهزة للسكن بمقدم 10% برايم لوكيشين علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

2