دوبلكس للبيع في مدينة الشروق, صفحة 6

188 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ١١٬١٧٣٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس دبل فيو بخصم الكاش برايم لوكيشن ف الشروق

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل استلام فوري بأقل سعر ف الشروق

    Key Point for real estate logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ألترا سوبر لوكس" للبيع بحديقة خاصة - الشروق

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٧٣٢٬٦٥٤ جنيه

    بخصم 25% عاين وتعاقد بـ10% فيو رائع بقلب الشروق

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    البروج دوبليكس بنت هاوس الترا سوبر لوكس للبيع

    Re/Max IBuild logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في أرقى مناطق الشروق

    Creative Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس340م بحي النادي بجوار نادي هليوبوليس

    Smartex logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمداخل خاص بسعر لقططططه 255م بزمبنت وارضي

    S signature logo image

    المجاورة السادسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع باقل سعر في البروج فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 600م سوبر لوكس بحي النادي موقع مميز جاهز

    Creative Real Estate logo image

    نادي جرين هيلز, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبليكس الان ف الشروق في اميز لوكيشن

    Creative Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م الترا سوبر لوكس بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس علوى بسعر و فيو مميز جدا فى البروج

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر دوبلكس 180م+جاردن 90م استلام فوري متشطب !

    Bright logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى بجنينه استلام فورى يطل على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ألترا سوبر لوكس للبيع في الحي الثاني الشروق

    Better Estate Investment logo image

    الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر دوبلكس 176م حديقة 125م أستـلام فـورى

    متصدر

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن متشطب للبيع باقل سعر في البروج

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسعر مميز بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر دوبلكس علوى 276م تسليم فورى موقع مميــز جـدا

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٤٧٩٬١٨٥ جنيه

    عاين عالطبيعه واستفد بخصم وقسط لوكيشن خطير بالشروق

    Corporate Deals logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة دوبلكس استلام فوري متشطب بحري

    ARC Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدروم ارضي امامي واجهه مدخل خاص نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع