دوبلكس للبيع في النزهة, صفحة 2

38 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهزة للسكن بتشطيب لوكس بشيراتون قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن في STODA بشيراتون قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الشيراتون علي طريق السويس بخصم 34%

    Catchers investment logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٥٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 242م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Catchers investment logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٥١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطبه بشيراتون بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ مصر الجديدة دوبلكس 242م كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف جاهز للسكن في شيراتون بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 350م فخم بجراج ورووف خاص – مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وقسط دوبلكس سوبر لوكس امام سيتي سنتر الماظة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس في شارع عمار بن ياسر فى مصر الجديده.

    Evermark Properties logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مدخل خاص ارضى بحديقه فى مصر الجديده

    Evermark Properties logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع شارع طه حسين - النزهة الجديدة

    رؤية للاستثمار العقاري logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بموقع متميز بميدان هليوبوليس

    Remax Style logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    7+

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

1