تاون هاوس للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل

670 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن نصف تشطيب - جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقل سعر فى سراى استلام سنتين مقدم اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٨٬٤٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقل سعر فى سراى استلام سنتين مقدم اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في جرين سكوير فيو مميز بسعر مميز

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جرين سكوير فيو مميز جدا

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • ميراسول

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    La Mirada
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,لاميرادا المستقبل

    3 - 4 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في جرين سكوير فيو مميز جدا بسعر مميز جدا

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في لافينير متشطب بسعر مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في جرين سكوير فيو مميز بسعر مميز

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز بفيو علي مساحات خضراء بحري

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي ڤيو مفتوح اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180 م للبيع في سراي باقل مقدم 5% فقط

    Z Investments For Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس باقل سعر في المستقبل | اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في جرين سكوير بإطلالة لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك كورنر تاون هاوس بحري في لافينير المستقل سيتي

    Elegant Home logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٥٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس 225 متر لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٢٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    1 - 4 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام فوري بفيومميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا تشطيب كامل بمقدم و استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس قسط فى كمبوند سراي بموقع مميز بالمستقبل

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف نوم برووف 38م - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 3 غرف نوم - اقساط علي 8 سنين

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري فى لافينير مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل سعر في الماركت في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 183م للبيع متشطبه بمقدم 5% باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري جرين سكوير الاهلي صبور

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو نهر مباشر - اليفا المستقبل سيتي

    LevelA logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • ذا باترفلاى

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٧٧٬٥٨٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,الفراشه

    3 - 4 غرفة