تاون هاوس للبيع في سراي, صفحة 6

172 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 4غرف امام مدينتي قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٨٬٤٥٥٬٢٨٨ جنيه

    فيلا بخصم 43% و بدون مقدم و متاح قسط علي 12 سنه

    Selection Code logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – تاون هاوس للبيع سراي بسعر مغرى

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٦٥٬٢٤٢ جنيه

    تاون هاوس206م مرحلهRai Valleys ع حمام السباحة

    S signature logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٢٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس 160م +جاردن66م بفيو مميز جداا !

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالتقسيط علي 12سنه في كمبوند سراي

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 5غرف 206م امام مدينتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سراي بالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع فيلا كورنر بخصم 50% ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ڤيلا استلام ٢٠٢٦ بسعر لقطه موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في القاهره لجديده باقساط 8 سنوات

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر تاون هاوس بخصم 50% في سراي ب12سنة أقساط

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر ف سراي امام مدينتي-مقدم 1M

    Closer logo image

5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استلم الان فيلا جاهزة امام مدينتي سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا 295 متر في سراي

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص فيلا ميدل 4غرف نوم بمساحة 295م² للبيع في اس1

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا 295 متر في سراي

    Smart Step logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سراي – استلام فوري- مقدم 1,4M

    Closer logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند سراي استلام قريب

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر مميز في سراي – مرحلة كافانا

    clear scope logo image

4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000=تاون فيلا جاهز للاستلام امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اخر سور مدينتي جاهز للاستلام بالتقسيط 8س

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل – تاون هاوس كورنر للبيع في سراي (Z Villa )

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع