تاون هاوس للبيع في إيسي ريزيدنس

14 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 885K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر شقه لسرعه البيع ف sarai

    Closer logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا في سراي اوبن فيو بأقل مقدم تقسيط 2032

    West Field logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر VIP للبيع في سراي خصم ٥٠٪؜ للكاش

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬١٠٧٬٥٠٠ جنيه

    بخصم 50% للكاش اس فيلا للبيع بجوار مدينتي - سراي

    Closer logo image

5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس خصم 50% في كمبوند سراي في المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سراي في المستقبل سيتي بخصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم 5% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم 10% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في كمبوند سراي المستقبل سيتي مقدم 5%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بفيو مميز في كمبوند سراي بسعر شقه

    Closer logo image

4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر تاون هاوس بخصم 50% في سراي ب12سنة أقساط

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% فيلا استـــلام فـــوري ف سراي امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 160م بجاردن خاصه بخصم50% دايريكت عclub

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة المستقبل
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة المستقبل

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…