تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 67

2,276 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع جاهز للاستلام ديستركت 5 مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٨٬٧٧٩ جنيه

    فيلا في تلال ايست مقدم و اقساط باقل سعر

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا فاخرة 210م في Zomra East تقسيط 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر لسرعه البيع فيلا على تبه عاليه

    Gaby's Homes logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تاون هاوس علي الاطلاق موقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع | ستون بارك – ذا هيلز ويلووز

    Flag square Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في Les Rois

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطه مباشرة علي شارع التسعين

    views investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس علوى جاهز للاستلام بموقع متميز للغاية

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في بالم هيلز نيو كايرو – موقع متميز

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع من المالك مباشره في كمبوند ليان

    views investment logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦١٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واكبر تاون هاوس متشطب في التجمع جاهز للاستلام

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل لسرعه الببيع في التجمع الخامس

    views investment logo image

4

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل مميز-سعر اقل من السوق-المراسم

    Brokerage Hub logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون للبيع في ماونتن فيو 1.1 برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بجاردن فيو لاند سكيب في هايد بارك

    views investment logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١١٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع فى ديستركت5

    I-Zone logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس مميز استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز فى كريسنت وواك تقسيط 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس مميز برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر سيتي جيت استلام فوري بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٧٣٬١٢٥ جنيه

    تاون هاوس من شركة ازار نصف تشطيب

    The Polygon logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع