تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 50

2,274 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 290م أرض – أقل سعر – فيو مميز – سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه تاون هاوس كورنر بموقع متميز للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون كورنر 258م لوكيشن مميز جدا في ديستركت 5

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٩٬٢٢٥٬٧٧٦ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في أزار ١، القاهرة الجديدة

    Sky Home logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك تاون هاوس للبيع بسعر لقطه في ليان صبور

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع في ليان صبور بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مميز استلام ٢٠٢٩ باقل سعر في السوق

    Byout Misr Property Consultancy logo image

4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٢٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 215م لوكيشن مميز بالجولدن سكوير سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز للبيع في ليان صبور

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ازار متسلم بأقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم تاون هاوس ميدل للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 9سنين تاون هاوس ميدل للبيع متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع مونتن فيو اي سيتي التجمع متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Layan اقل سعر فالماركت استلام

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز سعر مميز علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن تاون هاوس كورنر استلام فوري بتشطيب مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل تاون هاوس للبيع في سيتي جيتب بمساحة ارض كبيرة

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت افين-اقل سعر تاونهاوس كورنر 390م فالماركت

    YaKan Properties logo image

3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع