تاون هاوس للبيع في مدينة الشروق, صفحة 6

304 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبح استلام فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبح استلام فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو في باتيو ٥ الشروق متشطب بالكامل جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع بنتهاوس وموقع مميز بمقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٥٧١ جنيه

    افضل سعر تاون هاوس اقساط 10 سنوات - باشتراك نادي

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥١٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تاون هاوس متشطب موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب و اقل سعر ل تاون هاوس في البروچ - الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و أقساط- استلام مبكر - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصه الان فيلا في الشروق بسعر كاش مميز

    The Icon Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الان فيلا في الشروق بسعر كاش مميز

    The Icon Real Estate logo image

4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا في الشروق بسعر كاش مميز

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا في الشروق بسعر كاش مميز

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروچ - كورنر - ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15% فقط احجز مكانك في آخر فيلات بمساحه مميزه

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في الباتيو 4 – الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    وفر 7 مليون جنيه واستلم "تاون هاوس" خلال 3 شهور

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميجا تاون هاوس ديفينا جاردنز

    Smartex logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٥١٥٬٣٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ21مليون كاش او مقدم 1,5 مليون

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كواترو بحرى بسعر مميز في باتيو ٥ الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تاون هاوس للبيع

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كومباوند البروچ ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن الان بأميز لوكيشن بقلب الشروق

    Roots Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٢٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع