تاون هاوس للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

305 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزه للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج – وحدة وسطية

    Laucienda For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب فى البروج الشروق أكيلا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبخ برايم لوكشن بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٢ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبخ برايم لوكشن بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبخ برايم لوكشن بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بروف متشطب بالمطبخ برايم لوكشن بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر - فيلا كورنر مفروش بالتكييفات بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل إطلالة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالفرش و التكيفات و المطبخ بسعر مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في البروج – تشطيب كامل ريسيل

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٣١ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب وموقع مميز جاهز للسكن وبسعر ممتاز

    Spade consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحديقة تشطيب كامل فى موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل استلام فوري في فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف للبيع في إل باتيو برايم الشروق

    Property Network logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في البروج تشطيب كامل السعر قابل للتفاوض

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تاون هاوس متشطب للبيع

    Spade consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون في البروج مفروش بسعر مغري

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل فيو في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٣٥٦٬٦٥٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة بالكامل للبيع — استلام فوري

    Homevise Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٨٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بافضل فيو في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في بروج

    Spade consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤١٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٥١٥٬٣٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ21مليون كاش او مقدم 1,5 مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع