بنتهاوس (روف) للبيع في هليوبوليس الجديدة

63 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس استلام فوري تشطيب كامل في سودك ايست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف خاص وجاهز للسكن

    The Polygon logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في سوديك إيست تاون

    Grey Parrot Realty logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في سوديك إيست في موقع متميز بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز بأقل سعر و موقع استراتيجي استلام فوري

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٤٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في سوديك إيست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست بينتهاوس متشطب علي فيو مفتوح اقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر وحده في سوديك مع مقدم 0% و اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة قسط على 10 سنين وامتلك وحدتك متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل بمساحة 161 متر مربع + روف 128 م

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس على اكبر فيو بالكمبوند - سوديك ايست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس- ريسيل- 70% متشطب- سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس-متشطب-بالمطبخ-برايم لوكيشن-دايركت لاندسكيب

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب باقل سعر بحرى على فيو مميز باقساط

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بكامل بحري اسلام فوري اكبر مساحه روف

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا 161سوديك إيست بنتهاوس كامل التشطيب

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس جاهز للاستلام تشطيب كامل موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه متشطبه بالكامل و استلام فوري في سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل في سوديك ايست - اقل من ماركت 4 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٧٧٬٨٠١ جنيه

    بنتهاوس كورنر جاهز للاستلام موقع مميز فيو لاندسكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبة فى موقع مميز من سوديك فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٠٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع متشطبه بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع بسعر لقطة متسلم

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع