عقارات للبيع في النرجس

454 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي امامي بالنرجس 5 فيلات استلام فوري لقطة

    El Hefny Group logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    سطح

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف بحري للبيع في النرجس 3 فيلات – فيو جاردن

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    طابق كامل

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 425م تشطيب فاخر في النرجس 1- استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في عمارات النرجس - النرجس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قطعة ارض 500متر بالنرجس مرحله 8 ناصية صريحه

    Aqar Share logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن بجوار الجامعة الامريكية

    Smartex logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج فيلات التجمع الأول موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400م الترا سوبر لوكس النرجس 3

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل في النرجس موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220 متر اطلالة خضراء 3 غرف نوم

    Cairo Gate Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النرجس عمارات - سوبر لوكس -فيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع حقيقية في النرجس ٤ فيلات لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بمساحة 185 ، بتشطيبات فاخر و سعر مميز

    Makanak Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النرجس عمارات سوبر لوكس فيو مفتوح

    Chances Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بمساحة خارجية استثنائية في النرجس عمارات

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس – منطقة النرجس 3 ڤيلات

    RE/MAX Al Mohager logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الإعلان: TM 757 شقة للبيع – النرجس عمارات، ال

    sms for RealEstate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – النرجس فيلات، النرجس 2 الموقع: النرج

    sms for RealEstate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكنية راقية: فيلا للبيع في النرجس

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس عمارات

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات فيو جاردن بسعر مميز

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز – شقة 125م سوبر لوكس في قلب النرجس

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في عمارات النرجس بالتجمع الخامس

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م للبيع فيو جاردن بارقي فيلات التجمع

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات1

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات2

    شركة البحيري جروب logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع