بنتهاوس (روف) للبيع في المستثمرين الشمالية

11 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية ب

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس266م متشطب بموقع مميز استلام فورى ببارك فيو

    East wing logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس بسعر مميز تشطيب كامل في كمبوند راقي

    IRTKAZ logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٧٦٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر بحرى بإطلالة مفتوحة في حياتى ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.000 بفيو مميز بالقرب من اكبر الخدمات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٩٢٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف للبيع في كايرو فستيفال سيتي موقع مميز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت سعر السوق - بنتهاوس 8 تكييفات - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٩٬٤٨٧٬٥٠٠ جنيه

    آخر بنتهاوس مميز للبيع في CFC قسط حتي 4.5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 266متر متشطب بالتكييفات والمطبخ – بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Location : Cairo - New Cairo - 5th Settlement - Fl

    sms for RealEstate logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كايرو فستيفال سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al-Futtaim Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,كايرو فيستيفال سيتى

    2 - 4 غرفة

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند الصحافيين في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    مدينة الصحفيين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع