بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 44

1,485 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع باقل سعر فوري ف التجمع الخامس

    clear scope logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في سكاي لوفت بسعر مميز في اميز مرحلة

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جبلية على هايد بارك شقة بنتهاوس متوسطة للب

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحديقة | 3 غرف | ميفيدا تشطيب خاص مودرن

    Premium Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر أقل من سعر السوق - مفروش بالكامل

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع متميز في ستون ريزيدنس

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع متميز في ستون ريزيدنس

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع متميز في ستون ريزيدنس

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف للبيع في ستون ريزيدنس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف ٣/٤ تشطيب على اطلالة رائعة جاهز

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٢١٬٧٣٧ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري مقدم ٥،٧٥٧،٩٦٩ ٣/٤ تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر مع حمام سباحة خاص بإطلالة علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في Mountain View Hyde Park

    Homy Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في Mountain View Hyde Park

    Homy Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في Mountain View Hyde Park

    Homy Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في Mountain View Hyde Park

    Homy Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245 م موقع متميز للبيع فى كمبوند بروميناد

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٧٥٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220 متر استلام فوري فيو ليك متشطب بالمطبخ

    S signature logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتشطيبات منزلية ذكية في تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع