بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 43

1,485 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى مراكز بأقل اوفر بالتقسيط حتى 2030

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٧٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع جاهزه للمعاينة 167 متر في كمبوند

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر برووف كبير – موقع مميز وسعر مغرى جدا

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في موقع مميز - Patio Oro.

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر 175متر استلام فوري في ستون ريزيدنس

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس تكملة اقساط سوديك فيليت سكاي كوندوس

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل أكبر مساحة بينتهاوس سوديك (في ريسيدنس)

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 175متر استلام فوري بسعر لقططه لسرعه البيع

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في الحي الاول التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب خمس غرف بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز جدًا 205م نصف مفروش

    Premises logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة الترا سوبر لوكس في التجمع الخامس

    views investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Beltone logo image

2

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 175م+115م روف استلام فوري متشطبه فيولاجون

    Bright logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف للبيع باميز فيو ف ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز متشطب بالتكييفات وبفيو مفتوح ف فيليت

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

1

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ١٦٦م + ٨٠م روف ماونتن فيو هايد بارك

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر للبيع في Villette Sodic – فيو لاجون

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت فيو مباشرة على الكلوب هاوس

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر - تراس مفتوح - – تاج سيتي، زون T

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: بنتهاوس للبيع في Taj City استلام فوري

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: بنتهاوس فاخر في Lake View Residence

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري للبيع في سوديك فيليت

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل أستلام 3سنين القاهرة الجديدة

    TREX logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برايم لوكيشن مساحه كبيره تشطيب سوبر لوكس

    ERE logo image

3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع