بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 31

1,484 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٥٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في باتيو اورو بسعر و لوكيشن مميزين

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس+ رووف للبيع بسعر مغري في VGK بالم هيلز

    Santorini logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٨١٢٬١٥٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في فيليت سوديك مع رووف واسع

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - أقل سعر في MV park

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - أقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس رووف لوكيشن و فيو مميز ماونتن فيو هايدبارك

    Susqual Management logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي سنترال بارك - فيو مفتوح علي لاند سكاب

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس استلام فوري في كمبوند راقي بالتجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف للبيع فى كمبوند بروميناد - اقل سعر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بروف بأميز و ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو هايد بارك-ارخص بنتهاوس 166م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس 166م متشطب فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في كمبوند راقي وخدمات متكاملة باميز فيو

    Picky Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري في Fifth Square

    Picky Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع166م 80م روف تشطيب سوبر لوكس

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس علي الماجستيك ليك ماونتن فيو هايد بارك

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    يمقدم 3.1 م شقة استلام فوري بفيو ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ستون ريزيدنس – موقع مميز

    KAMF logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه ومتشطبه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بنتهاوس فى التجمع الخامس مطلوب 3 مليون ستون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس-المراسم بتقسيمه مميزه open view

    4C Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من السعر سوق - استلام فوري - موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

6

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع