بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 28

1,484 عقارات أخرى
  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في إيستاون (Eastown) - تشطيب مودرن

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت - سكاي كوندوز (Sky Condos)

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في إل باتيو أورو بسعر مغرى

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع نص تشطيب سوديك ڤيليت استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع بنتهاوس بروف باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ستون ريزيدنس ٣ غرف نوم

    Do estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم 5%قسط حتي8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل اقساط حتى عام 2032 في تريو

    Do estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فورى موقع مميز-ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٢٣١٬٦٥٠ جنيه

    أقل سعر في السوق بنتهاوس متشطب بالكامل باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٦٧٬٢٢٦ جنيه

    ريسيل أقل سعر سكاي لوفت جاهز و متشطب فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٥٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% استلام فوري برايم لوكيشن لاندسكيب

    Square real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الباتيو اورو نص تشطيب

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نادر للبيع في سوديك فيليت موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع روف كبير وحدة مميزة استلام فوري

    Mr .Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس 140م بتشطيب خاص بالفرش في جايد

    Onyx for real estate logo image

4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بنتهاوس في ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 289م+ حمام سباحة خاص-اقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٨١٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بماونتن فيو هايد بارك فيو فاونتين باقل سعر

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بحرى استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 285م لوكيشن مميز جدا سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع 151م في جايد بفيو متميز وراقي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٤٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس 215م فى تاج سيتي استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فاخر للغاية مع حمام سباحة خاص

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع