بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 10

1,488 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق وحدة نادرة جدا موقع متميز جدا تطل

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على مساحات خضراء وحمام سباحة - بحري - بالتكيف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 196 متر فورى فى الباتيو اورو فيو مميز جدا

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ماونتن فيو هايد بارك | بنتهاوس مميز 166م

    Darcom for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتشطيب كامل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ويطل علي ووتر فيتشرز في الباتيو اورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 5غرف تشطيب كامل بالمطبخ وتكيفات موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحة خاص للبيع وتشطيب عالي الجودة

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-بنتهاوس 360م الترا سوبر لوكس للبيع

    YaKan Properties logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب موقع مميز 3 سنين تقسيط فى فيليت

    Do estate logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس استلام فوري اطلالة مميزة تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس على مناظر طبيعية 270م+رووف 190م باتيو اورو

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فى موقع مميز للبيع 200 متر+رووف 120

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر مميز بكمبوند مونتن فيو هايد بارك

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع فى تريو جاردنز

    Do estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر بينتهاوس للبيع بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٨٠٬٦٠٠ جنيه

    بينت هاوس فاخر بإطلاله مزدوجه بسعر قديم على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس سوبر لوكس للبيع في تريو جاردنز التجمع

    متصدر

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل يطل على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اقل سعر - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٥٧٥٬٢٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر في ليك فيو ريزيدنس 2 – موقع متميز

    متصدر

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بروميناد – وادي دجلة |موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة: بنتهاوس مفروش بالكامل – ليك فيو ريزيدنس

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١١٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في ماونتن فيو اي سيتي برووف 135متر

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر للبيع فى مونتن فيو هايد بارك التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع