بنتهاوس (روف) للبيع في زيد إيست

6 عقارات أخرى
  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر بنتهاوس تراس كبير تشطيب كامل تكيفات ومطبخ

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٤٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى لوفت بسعر ممتاز_فيو بانوراما

    Homy Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في زد إيست أورا إطلالة بانوراما

    Homy Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في زد إيست أورا إطلالة بانوراما

    Homy Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في زد إيست أورا إطلالة بانوراما

    Homy Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك بنتاهاوس في قلب التجمع علي 10سنين متشطب

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع