بنتهاوس (روف) للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

86 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس موقع مميز وافضل سعر للمتر في جراندا لايف

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري للبيع كاملة التشطيب مع رووف في الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة الان امتلك "بنتهاوس" بمقدم987,000 فقط

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة الان امتلك "بنتهاوس" بمقدم987,000 فقط

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى مدينه الشروق بمساحه مميزه

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك "بنتهاوس" بمساحة خارجية 102م باستلام فوري

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس بمساحة خارجية خرافية واستلام فوري!

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف خاص واشتراك جراج في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مدينه الشروق بسعر لقطه

    Engaz Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى مدينه الشروق بمساحه مميزه

    Engaz Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في باتيو كاسا الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس الان ف IVY IRIS

    Creative Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 145م استلام فوري في كمبوند IVY IRIS

    Creative Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن، تشطيب كامل، إطلالة على البحيرة

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر متر بنتهاوس فى جراندا استلام فورى متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 183م فوري امام مدينتي دابل فيو بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم استلام فوري فيو لاندسكيب امام مدينتي

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس145م استلام فوري برايم لوكيشن ف المعادي فيو

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالتقسيط 5 سنين استلام فورى امام مدينتى

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل بنتهاوس استلام فوري في قلب الشروق امام مدينتي

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بخصم كبير استلام فورى فيو مفتوح فى الشروق

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 177م استلام فورى جاهز للمعاينة معادى فيو

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٥١٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بسعر مغرى فى الشروق استلام فورى

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فورى (2غرفة) للبيع بالتقسيط فى المعادى فيو

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع كمبوند الباتيو

    Next Home For Realestate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع