بنتهاوس (روف) للبيع في كمبوند البروج

9 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس أقل من سعر الشركه استلام 2026 بمقدم واقساط

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في البروج متشطبه في فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في البروج باقل سعر بتشطيب مميز و فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٣ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٢ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرمغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠١ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرمميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس فوري متشطبه ب فرش برايم لوكشن بسعرلقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس إستلام فورى 263م بالفرش كامل موقع ممتاز

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه متشطب استلام فوري بمقدم واقساط مريحه

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع