بنتهاوس (روف) للبيع في حي المعادي

27 عقارات أخرى
  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse Duplex For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس للبيع في سرايات المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف للبيع في أرقى شوارع المعادي القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع وادي النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اشجار دارنا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,أشجار دارنا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس بحمام سباحة للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل متسلم سرايات المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دبلكس 261م و تراس 150م للبيع سرايات معادي

    City One logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في دجلة المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    شارع 213, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس مع مسبح للبيع في دجلة، المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع 213, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ينتهاوس للبيع الترا لوكس اوبن فيو زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع فى أشجار دارنا الأكثر طلبا وتميزا

    Chances Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع بمساحة 204م داخل كمبوند أشجار_د

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م+روف150م للبيع-كمبوند بافاريا-زهراء المعادي

    متصدر

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز يري النيل للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس قريب للمدرسة الأمريكية للبيع بالمعادي دجلة

    Home Realtors logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف تربلكس للبيع بموقع راقي بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+روف (400م) للبيع - الشطر العاشر -زهراء المعادي

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ش 199 فى دجلة المعادى

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كريستال بلازا – تسهيلات حتى 2030

    Chances Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع داخل كمبوند أشجار دارنا بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك بنتهاوس في أرقى مناطق زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٤١٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في كمبوند أشجار دارنا 221م

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

2