عقارات للبيع في الماظة

311 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد يومي 200 دولار MEGA POOL VIEW خصم 30%+خدمهVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,7M+قسط جناح 158م عائد شهري6,000$ بخدمه5satr

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار باعلي نسبه ROI تشطيب VIP+التكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ألماظه، مصر، الجديدة ٣٨٠ متر

    Gold Real Estate logo image

    شارع عبد المنعم حافظ, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده سوبر لوكس مساحه160م

    Guides Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Capital Holding
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,ماريوت ريزيدنس هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٥٬٩٧٢ جنيه

    شقه فندقيه فيو مباشر علي lagoon باكبر عايد ايجاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    1,460,000= رفاهية عالمية وعائد مضمون 200$ يوميًا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لغرفة فندقية متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع موقع مميز في منطقة العروبة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع العروبة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل في الماظه

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,بورتو هليوبلس
  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه (195متر )تشطيبVIP بالمطبخ+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 30%

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٩١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية 5 نجوم من ماريوت وعائد 200$ يوميًا !

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده سوبر لوكس مساحه160م

    Guides Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجانب مطار القاهرة بتتأجر يوميا 350دولار

    Property Hills  One logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه سوبر لوكس في الماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٥٨٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في الماريوت بمقدم 10٪ و تقسيط 6 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للأستثمار شقه فندقيه في الماريوت بالقرب من المطار

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين بمقدم 10٪ تقسيط 6 سنين ماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلي عائد إيجاري الماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف تشطيب كامل بالتكييفات في ماريوت قرب المطار

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بإدارة فندقية من كونكورد السلام فى شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم وتكملة أقساط تشطيب كامل ماريوت ريزيدنس

    4C Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة بجوار تيفولي هليوبوليس تكييفات ومطبخ

    القدس العقاريه logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مصر الجديدة فيو مفتوح واجهه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع