شقق استوديو للبيع في بالم ايلاند

4 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم ايلاند الشروق بمقدم 350الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قلب مدينة الشروق بالتقسيط علي 10س

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤١٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 348 الف امتلك ستوديو فى الشروق وقسط ع7سنين

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع فى مدينة الشروق بخصم مميز

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٧٬٩١١ جنيه/متر مربع