شقق فندقية استوديو للبيع في القاهرة

61 عقارات أخرى
  • 24

    شقق فندقية

    ٥٬٨٦٢٬٤٨٠ جنيه

    Fountain المقطم الهضبه العليا

    Ahmed Yasser Group logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٩٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو37م فندقى بالتكيفات للبيع التجمع مقدم10%تقسيط

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش وبالاجهزة للبيع فى العاصمة الادارية

    متصدر

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 54م بترخيص فندقي تشطيب كامل بالاجهزة فوري

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالتكييفات والمطبخ في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايدج, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٦٦٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٧٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم تقدر تمتلك ستوديو فندقي متشطب بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع داخل سراي أفضل لوكيشن

    Impact Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استثماريه بسعر اللونش بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع