اراضي للبيع في القاهرة, صفحة 6

143 عقارات أخرى
  • قطعة أرض - استوديو للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع داخله صريحه من محور بن زايد الشمالى

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٤٩ متر مربع

    ١٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للبيع – قطعة أرض مميزة جداً

    ElGammal real estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة أرض للبيع ناصية - عالعروبة مباشرة مصر الجديدة

    ElGammal real estate logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    ١٬٣٨٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه للبيع في امتداد الشرقي علي شارع رئيسي

    مدينة بدر, القاهرة

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة أرض 500 م بالحي المتميز ب جوار محطة المترو

    مدينة بدر, القاهرة

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة أرض للبيع مساحة 500م ناصيه صريحه وشارع رئيسي

    مدينة بدر, القاهرة

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض فاضيه 209 متر الحي السادس مدينه بدر مجاوره 3

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه ارض فاضيه 209متر الحي السادس

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض 276متر التكميلي مدينة بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض فاضيه 209 مجاورة الرابعه الحي السادس مدينة بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    قطعة أرض

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض التكميلي 276 متر مدينه بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض مساحه 276 متر بالامتداد الشرقي مدينه بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    قطعة أرض

    ٤٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارض في مدينة نصر موقع وسعر متميز جدا

    Abrag Real Estate logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    ٦٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في النزهه الجديدة - النزهة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض مميزه للبيع - موقع متميز - بسعر مناسب للجادين.

    ElGammal real estate logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    قطعة أرض

    ١٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض للبيع بمدينة بدر مساحة 276م وبها مهلة بنا

    مدينة بدر, القاهرة

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في المنطقة العاشرة - مدينة نصر - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض مميزه للبيع موقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع ببدر

    مدينة بدر, القاهرة

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض للبيع

    مدينة بدر, القاهرة

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ببيت الوطن للبيع

    مدينة بدر, القاهرة

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في المنطقة الثامنة - مدينة نصر - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه مميزه للبيع موقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    ٥٢٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع