عقارات للبيع في طامية

يبدو أن كل المنازل في طامية مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا فى الفيوم بمنتجع بيوم اوراسكوم

    بيوم, مدينة الفيوم, الفيوم

    5

    5

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    قطعة أرض

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏مزرعة 5فدان مسجلة شهر عقارى بالفيوم

    sherwoods property logo image

    مدينة الفيوم, الفيوم

    ٢١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه سياحيه للبيع علي بحيره قارون مباشرا

    Master Key logo image

    مدينة الفيوم, الفيوم

    7+

    ٢٨٬٥٠٠ متر مربع

    ١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة في كورنر مميزة للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل طرح اول في الشيخ زايد بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في PX | بالم هيلز - بدون أوفر

    Flag square Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو لاندسكيب لوكيشن مميز بافضل سعر

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر في ماونتن فيو تشل اوت بـارك

    Gate real estate marketing logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 156 متر في O West بالتقسيط علي 9 سنين

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا رووف-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع