عقارات للبيع في الشرقية

50 عقارات أخرى
  • 7

    بناية كاملة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز للبيع حي 33 مساحة 700م

    COB logo image

    شارع احمد بن حنبل, الحي 32, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت للبيع في حي 32 على خدمات المجاوره في العاشر

    متصدر

    COB logo image

    طريق بلبيس العاشر من رمضان, زيزينيا العاشر من رمضان, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    1

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في الحي 20 تطل على شارع رئيسي في العاشر

    متصدر

    COB logo image

    الحي 20, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ٥٠٤ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع في الحي 27 الجديد بنظام تقسيط مريح

    متصدر

    COB logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بريميوم للبيع مكان مميز 4 ادوار 276م حي 11

    متصدر

    COB logo image

3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع بريميوم 530م حي 20

    متصدر

    COB logo image

    الحي 20, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ٥٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قطعة أرض

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع موقع مميز 276 م حي 22

    متصدر

    COB logo image

٢٧٦ متر مربع

    ٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -بيت استراتيجي للبيع في مجاوره 74 في العاشر

    متصدر

    COB logo image

    مجاورة 74, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض بمساحه نادره للبيع في الحي ال26 الاسباني

    COB logo image

    الحي السادس والعشرون - الحي الإسباني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ١٬٠٩٠ متر مربع

    ٩٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -ارض للبيع في الحي 31 على امتداد ابو حماد الرئيسي

    COB logo image

    الحي 31, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -بيت للبيع في الحي اليوناني بموقع استراتيجي

    COB logo image

    الحي الثالث عشر - الحي اليوناني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في الحي 25 على فاصل احياء في العاشر

    COB logo image

    الحي 25 اسكان اجتماعي, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شقة، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابدأ حياتك في مكان يليق بك في الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك في العاشر من رمضان –

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -قطعة ارض للبيع في الحي 20 مساحه 875م

    COB logo image

    الحي 20, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ٨٧٥ متر مربع

    ٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في قلب الحي الإسباني–قريب من كل الخدمات

    Feeds logo image

    طريق العاشر من رمضان بدر, زيزينيا العاشر من رمضان, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع حي 20 على شارع رئيسي في العاشر من رمضان

    COB logo image

    الحي 20, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ٥٠٤ متر مربع

    ٦٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض للبيع في الحي 34 على امتداد ابو حماد

    COB logo image

٤٥٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع في الحي 20 تطل على شارع رئيسي

    COB logo image

    الحي 20, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    ٥٠٤ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    قطعة أرض

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة أرض للبيع في حي 23 مساحه 209 م بموقع ميتعوضش

    COB logo image

٢٠٩ متر مربع

    ١٠٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

2