عقارات للبيع في الحي 22

يبدو أن كل المنازل في الحي 22, مدينة العاشر من رمضان مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع في ستون ريزيدنس شقة175م جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون للبيع ب 1.5% مقدم بموقع مميز\قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٣٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك شقة ريسيل فوري متشطبة بحري موقع مميز 156م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى لمحبى السكن الفاخر والفريد 5غرف

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في شارع نبيل الوقاد – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة برايم لوكيشن بدون مقدم فى البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجس ع النيل مفروش بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع Patio Oro فيو رائع وسعر مغرى جدا

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    بناية كاملة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالشروق الحي الأول شرق

    Utopia logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع