شقق للبيع في مدينة العاشر من رمضان

29 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع في الحي 27 الجديد بنظام تقسيط مريح

    متصدر

    COB logo image

    طريق بلبيس العاشر من رمضان, زيزينيا العاشر من رمضان, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

    الحي السادس والعشرون - الحي الإسباني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي الإسباني العاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شقة، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابدأ حياتك في مكان يليق بك في الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك في العاشر من رمضان –

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في قلب الحي الإسباني–قريب من كل الخدمات

    Feeds logo image

    طريق العاشر من رمضان بدر, زيزينيا العاشر من رمضان, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك مع امكانيه الدفع كاش او قسط

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في الحي الاسباني بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العاشر من رمضان - الحى الاسبانى

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العاشر من رمضان - الحى الاسبانى

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العاشر من رمضان - الحى الاسبانى

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العاشر من رمضان - الحى الاسبانى

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العاشر من رمضان - الحى الاسبانى

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق شقتك الان في العاشر من رمضان بسعر مميز

    Feeds logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في العاشر من رمضانفي الحي الاسباني

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تمتلك شقتك في واحدة من أرقى مناطق العاشر

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك في العاشر من رمضان –

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 167م الترا سوبر لوكس – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع احمد بن حنبل, الحي 32, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالعاشر من رمضان من المالك مباشرة

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاسكان المميز بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاسكان المميز بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مجاورة 1, الحي 26, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميزة بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    الحي 26, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

2