بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في لافيستا

11 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام سوبر لوكس علي البحر - لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرية لافيستا3 للبيع فيلا صف اول-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 19 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا6العين السخنة فيلا للبيع استلام فوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في لافيستا 4

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400م صف اول علي البحر استلام فوري بتقسيط

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري متشطبة في لافيستا 6 السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في لافيستا جاردنز الترا مودرن اول سكن

    S signature logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستني ايه علشان تستثمر فيلا بالسعر ده؟لافيستا 3

    Premium Homes logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (VIP ) فخمة جاهزة للسكن بشاطي خاص متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا 320م عايمة على البحر صف أول

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع