عقارات 5 غرفة نوم للبيع في لافيستا

19 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرية لافيستا3 للبيع فيلا صف اول-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 19 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا6العين السخنة فيلا للبيع استلام فوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في لافيستا 4

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للاستلام الفوري مفروش بالكامل فيو بحر و بيسين

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400م صف اول علي البحر استلام فوري بتقسيط

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري متشطبة في لافيستا 6 السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل صف أول على البحر لافيستا 3

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في لافيستا جاردنز الترا مودرن اول سكن

    S signature logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس علي البحر جاهزة للاستلام - لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستني ايه علشان تستثمر فيلا بالسعر ده؟لافيستا 3

    Premium Homes logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عالبحر بحمام سباحه خاص فيلا400م استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عالبحر بحمام سباحه خاص فيلا400م استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بسعر شاليه لافيستا 6 العين السخنة تقسيط

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف ثاني للبيع فى لافيستا 2 على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا صف أول بحر لا فيستا 3 مفروشة

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (VIP ) فخمة جاهزة للسكن بشاطي خاص متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280 م للبيع - لوكيشين واطلالة رائعة لافيستا 1

    Contract Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا 320م عايمة على البحر صف أول

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع