شاليهات 5 غرفة نوم للبيع في العين السخنة

7 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تلال العين السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تلال العين السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقريه اريج بالعين السخنه اول صف عل البحر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله اول صف بحر للبيع تلال العين السخنة

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالقسط علي البحر في ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو مميز في بلومار العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 35% شاليه اطلاله عالبحر وPOOL من جميع الغرف !

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع