عقارات 4 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 15

388 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 140 م | جاهزة للاستلام - لوكيشين مميز

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م صـف أول بفيو بانورامي من كل غرفة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فندقي FRONT ع البحر في مارينا تاورز سخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على البحر – لا فيستا 7، السخنة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقرية مارينا وادى دجلة4نوم3حمام مفروش بحرى.

    Smart Move For Real Estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقرية مارينا وادى دجلة4نوم3حمام مفروش بحرى

    Smart Move For Real Estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا جاردنز – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو بحر لافيستا 3 العين السخنه متشطب

    Abrag 2 logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة بفيو بانورامي للبحر من ارتفاع 160م

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل توتال موجود متشطب سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣٢٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس برووف 200 م موقع مميز تلال مفروش بالكامل

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل فيلا ريسيل متشطبه فيو بحر توتال كاش 16.6

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣٢٣ متر مربع

    ٥١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 155متر باقل سعر و اميز لوكيشن فى ازها السخنه

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    930 ألف = فيلا 175م صف أول بحر من أعلى ارتفاع

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في ليتل فينيس

    Beltone logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب سوبر لوكس برايم لوكيشين اقل سعر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في قلب لافيستا جاردينز

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    نصف طابق

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اميز لوكيشن سنيور شاليه 284م متشطب

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 175م بحري للبيع بحديقة وحمام سباحة في السخنة

    Image Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في أزها بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيو ب اكبر مساحه شاله في المونت جلاله للبيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع العين السخنه قريه مارينا وادي دجله

    Town River logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع ف بيلاجيو العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع لافيستا 3 العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع صف اول عالبحر مباشرة بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…