عقارات 4 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 11

388 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في تلال العين السخنة صف ثالث

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أول صف لاجون مجهزة بالشترز

    Susqual Management logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصله سعر مميز في قرية بلاجيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250م فيو البحر في منتجع اورلاندو

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بينتهاوس للبيع 160م لاسيرينا ريزورت السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 180م للبيع لافيستا جاردنز بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٢٣٬١٣٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في قرية بالعين السخنة

    sherwoods property logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأميز فيو علي الجولف مباشر - ليتل فينس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بالمرحله الاولى تطل على الفندق مباشرة

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 7 أرضي بحديقة وبحمام سباحة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فيو لاجون استلام فوري للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا - إطلالة علي البحر مباشرة - بحري

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه للبيع فى تلال يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل على البحر بها حمام سباحة خاص

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١١٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروش للبيع فى لافيستا 2 على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف ثاني على البحيرة في أزها السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بجنينة جاهز للاستلام لافيستا 7

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام صف ثاني يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بتشطيب كامل ف المونت جلالة استلام فوري

    Sweet Home Realestate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…