شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في العين السخنة

61 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثالث على البحر للبيع في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه للبيع في لاسيرينا ريزورت مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى فى لا فيستا 6 يطل على البحر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر و حمام السباحة في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي ب حديقه خاصه للبيع استلام فورى ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر بموقع مميز بالروف في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 4 غرف في ازها بول فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري العين السخنه ماونتن فيو

    Town River logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع العين السخنه قريه تلال ارضي بجاردن

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على البحر و حمام السباحة في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ثالث صف على البحر في لا فيستا 3 مكيف بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى فى لا فيستا 6 يطل على البحر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في اريچ السخنة صف اول متشطب مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس مفروش بالكامل جاهز للاستلام لافيستا 7

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على بُعد خطوات من البحر | ستيلا دي ماري

    Next Door Consultancy logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العين باي أرضى بحديقة 100م بالفرش يطل على البحيره

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف للبيع في لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجارن مفروش فيو بحر

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهان أرضيان فاخران متصلان في عين باي السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي كورنر بجاردن وإطلالة بحرية مورانو

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بحر + POOL | فوري | تشطيب High-End |عائد$

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف على البحر مباشرة في لا فيستا 7

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن استلام فوري علي البحر في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بينتهاوس سعر لقطه منتجع لافيستا توباز السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع