شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في العين باي

6 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العين باي أرضى بحديقة 100م بالفرش يطل على البحيره

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهان أرضيان فاخران متصلان في عين باي السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس موقع مميز علي الجولف - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على الجولف بالمطبخ - سعر لقطة اكبر مساحة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في عين باي U4

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور علوي على البحر والبحيرة تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع