بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في بياسيرا

2 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية بياسيرا السخنة

    Zein for real estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية بياسيرا السخنة

    Zein for real estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٢٬١٧٦ جنيه/متر مربع