عقارات 3 غرفة نوم للبيع في لافيستا 3

41 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحرى 3 غرف بإطلالة بحر مميزة | لاڤيستا 3

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على البحر مباشرة بحري في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو على البحر وحمام السباحة في لا فيستا3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر وحمام السباحة بالفرش لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي يرى البحر في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر للبيع في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بحديقه خاصه بحرى 3غرف

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى دور أرضي 3 غرف نوم موقع مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة مباشرة على البحر فيو لاند سكيب بكامل الف

    Selective logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كورنر مفروش بالكامل في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في لا فيستا 3 متشطب بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر ٣ غرف إطلالة بحر بانورامية لافيستا ٣

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول و روف 3 غرف نوم رؤيه كامله للبحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتكييفات والمطبخ يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في لافيستا3 فيو علي البحر مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 190م للبيع في لافيستا3 بافضل سعر فيو علي بحر

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فى لافيستا 3 العين السخنة

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فى لافيستا 3 العين السخنة

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ثالث صف على البحر أرضي بحديقة في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مباشرة صف اول في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لا فيستا 3 على البحر برووف

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه فيو على حمام السباحه و البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شالية متشطب فيو علي البحر استلام فوري اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 3 صف ثاني بحر مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع ف لافيستا السخنة فيو عالبحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

2